top of page

Proponuję...

moja oferta usług

projektowanie ogrodów prywatnych, przestrzeni publicznych oraz zieleni przy firmach

Projektowanie przestrzeni to dla mnie poszanowanie tożsamości miejsca, zarówno pod względem historycznym jak i siedliska naturalnego. PASTwisko łączy w sobie przeszłość z nieograniczoną teraźniejszością. Łączy to co formalne i swobodne w jedność. Inspiruje mnie natura i krajobraz wiejski, ich układy, formy i emocje zawarte w widoku. Dążę do tego aby nawet mały ogród pozwolił na spacer, kontakt z naturą, zwierzętami. Wyróżnia mnie odpowiedzialność za projektowany krajobraz. Nie jest mi obojętne sąsiedztwo projektowanego terenu i widoki z wnętrz domu.  W projektowaniu przestrzeni publicznych i tych towarzyszących usługom i firmom  staram się oddać charakter inwestycji czy instytucji, wyjść poza utarte ramy i oczekiwania aby podnieść jakość, funkcjonalność i walory obiektu samego w sobie.

nadzór nad realizacją ogrodu

Istotne jest aby prace był prowadzone zgodnie z projektem. Nadzór autorski umożliwia też natychmiastowe rozwiązywanie problemów lub wprowadzanie niezbędnych zmian zgodnych z ideą projektowanej przestrzeni oraz kontrolę jakości wykonywanych prac.

inwentaryzacje zieleni

W swoim dorobku mam inwentaryzacje zieleni pod inwestycje prywatne, usługowe ale też zabytkowych parków czekających na rewaloryzację i modernizację. Przy większych terenach angażuję zespół specjalistów.

nadzór robót wykonawczych terenów zieleni i ogrodów prywatnych

Spotkałam się z sytuacjami gdy wykonawca ogrodu dostał projekt niskiej jakości pod względem merytorycznym jak i formalnym oraz gdy założenia nie są czytelne i uniemożliwiają wykonawcy podjęcie konkretnych decyzji co do kształtu ogrodu oraz doboru roślin. Pomogę uporządkować taki projekt i uzupełnić go w niezbędne informację oraz pokieruję jego wykonaniem i doborem materiałów. Razem uratujemy ten projekt!

zieleń we wnętrzach i aranżacje sezonowe firmowych wydarzeń

Coraz częściej imprezy firmowe organizuje się na świeżym powietrzu i w otoczeniu natury, również wydarzenia jak prezentacje nowego produktu czy otwarcie nowej siedziby są w charakterze imprez ogrodowych. Wybiorę rośliny na takie wydarzenie, zadbam osobiście o ich aranżację i piękny wygląd. Pomogę także w doborze roślin do wnętrz.

doradztwo w sprawach formalnych, wycinki, pomoc w planowaniu inwestycji z myślą o przyszłym terenie zieleni, pielęgnacje i metamorfozy przestrzeni ogrodu pod sprzedaż nieruchomości

Większość ludzi kupuje oczami i emocjami. Jeśli chcesz sprzedać dom ale jego minusem jest zaniedbany ogród lub przedogródek wystarczy kilka dni aby renowacja trawnika, cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów, aranżacja wejścia do domu nowymi roślinami podniosła wartość twojej nieruchomości. Jeśli jesteś deweloperem, sprzedaż domu czy szeregówki w pakiecie z przykładowym projektem ogrodu gotowym do realizacji może być Twoją kartą przetargową!

Proponuję...: Nowości i aktualizacje
bottom of page